Tábor

Oddílový zpěvník ke stažení

Tábor na rok 2023 teprve připravujeme, nicméně termín bude opět v první půlce července. Pro představu zde jsou ponechány informace o táboře z roku 2022:

Letní tábor proběhne opět na tábořišti ve Velkých Karlovicích na Kosárně v Podťatém, které je tradičním tábořištěm vsetínských skatů a kde bývalí členové našeho střediska mají svou základnu. Hlavním vedoucím tábora bude Petr Hanák – Hanýsek, jeho zástupcem Lenka Fialová – Fantík.

Tábor bude stát 2.200 Kč s tím, že sourozenci mají slevu 300 Kč každý. Peníze je možné předat v hotovosti Hanýskovi po některé ze schůzek, nebo poslat na účet našeho skautského střediska: 260 023 7764/2010, variabilní symbol: 902209 a text: „tabor 9odd jméno dítěte“. Platbu je potřeba provést nejpozději do 10.6.2022. Pokud vám bude poplatek hradit zaměstnavatel, je nutné se co nejdříve domluvit s Hanýskem.

Podrobné informace, přihlášku a formulář potvrzení od lékaře si můžete stáhnout z těchto stránek, nebo si je vyzvednout vytištěné v klubovně. Přihlášku je potřeba odevzdat nejpozději do pátku 3.6. na schůzce, ale oceníme, když nám ji odevzdáte co nejdříve.

Upozorňuji, že kapacita tábořiště je omezená a vzhledem k počtu členů, který máme je možné, že některé úplně nové členy nebudeme moci na tábor vzít – toto budeme řešit individuálně.